Zgłoszenie warsztatów

Prowadzenie autorskich warsztatów
podczas #02 edycji Szkoły Dizajnu Boskiego
w dniach 21 – 22 marca 2020 (sobota+niedziela)

 

 

NO CZEŚĆ !! 😀

 

Warsztaty odbędą się w 5 blokach warsztatowych. Jest to totalna powtórka pierwszej edycji, a grupa uczestników zupełnie nowa. Cel powtórki jest taki, że dążymy do ulepszenia formuły systemu tej szkoły. Kombinowaliśmy na wszystkie logistyczne sposoby, żeby podział na grupy opracować jak najprościej, ażeby uniknąć wyboru na zajęcia podczas rejestracji i nie dokładać sobie tym milion godzin dodatkowej pracy.

 

… i wymyśliliśmy taki system: drukniemy identyfikatory, z tyłu napiszemy: 1,2,3,4 lub 5 grupa. Dorzucimy tam o której, i co się zaczyna, i u kogo, i gdzie. I w zależności od tego, na jaki identyfikator trafi sobie uczestnik – do tej grupy będzie należeć podczas całych warsztatów.

 

Warsztaty będą podzielone na 5 bloków. 3 bloki lecą sobotę i 2 w niedzielę. Każdy z nich będzie trwał tyle samo. Każda grupa przechodzi przez każdego prelegenta, po kolei. Zajęcia będą przeplatane modlitwą, chillem, rozmowami, przerwami, panelami, znowu przerwami itd. Godzinnego planu zajęć jeszcze nie mamy, będziemy go ustalać za tydzień.

 

Każdy prelegent prowadzi tylko 1 temat, który będzie musiał niestety powtórzyć dla 5 grup, zatem jedynym minusem tego systemu jest to, że przy trzecim bloku pewnie już będziecie znudzeni powtórką tej samej treści. Ale za to można by te zajęcia trochę zróżnicować zadaniami dla uczestników, zrobi się ciekawiej.

 

Poniżej zrobiłam dla Was formularz zgłoszenia owego 1 tematu na ten własny blok warsztatowy, o którym wyżej wspomniałam. Wszak jestem nerdem i uwielbiam sobie poskładać jakiś formularz i tabelkę od czasu do czasu dla rozrywki :v

 

Bardzo Was proszę, byście wypełnili to to, i odesłali mi go do najbliższego czwartku (23.stycznia). Te tematy będą przedmiotem naszej reklamy na fb.

A bilety do sprzedaży puszczamy w piątek.

 

  Imię:

  Twój mail:

  Tytuł warsztatu, który będzie jednocześnie jego reklamą:

  Krótki opis tych zajęć dla uczestników:

  Ok. A jak długo powinny trwać te warsztaty?

  Ilość osób, która powinna się znajdować w jednej grupie (do zweryfikowania, bo od tego zależy nasz budżet):
  max.

  Materiały niezbędne do zorganizowania tych warsztatów:

  Jakieś dodatkowe uwagi:

  Zapisz się
  do newslettera!