O projekcie

Szkoła Dizajnu Boskiego
Powołujemy do życia szkołę dizajnu dedykowaną każdej osobie ze wspólnoty Kościoła. Opracowany przez nas cykl warsztatów weekendowych obejmuje tematykę: projektowania graficznego, obsługi portali społecznościowych, fotografii i wideo.
Szczegóły edycji 3 i 4 już wkrótce.
Koncepcja

Modlitwa

Pragniemy, aby atmosfera bliskości z Bogiem przenikała wszystkie nasze działania podczas odbywających się warsztatów. Kluczowymi momentami naszego wspólnego czasu wzrastania będzie wspólna Msza Święta i Uwielbienie.

Społeczność inspiracji

Naszą intencją jest ciągły rozwój i podtrzymywanie łączności ze wspólnotą osób, która zawiąże się podczas warsztatów. Dlatego udostępnimy internetową przestrzeń wymiany inspiracji, gdzie publikować będziemy to, czym zajmujemy się na co dzień i w której będziemy prezentować wiodące nurty w dizajnie.

Cykliczność

Tworzenie komunikatów wizualnych to dziś nieustannie rozwijająca się szeroka dziedzina. Zainspirowało nas to do powołania szkoły, w której zajęcia odbywają się w formie weekendowych, cyklicznych warsztatów obejmujących wielość podstawowych zagadnień obok śledzenia aktualnych trendów w dizajnie.

Konferencje

Wprowadzenie w formie konferencji do poszczególnych zagadnień powierzamy praktykom w swoich dziedzinach, którzy na co dzień zajmują się tworzeniem przekazu wizualnego w Kościele.

Zajęcia praktyczne

Nie chcielibyśmy aby nasze poszukiwania nowych form wyrazu głoszenia Dobrej Nowiny skończyły się tylko na teorii. Praktyka warsztatowa będzie przestrzenią, w której pod okiem specjalistów będziemy mieli okazję do realizacji naszych pomysłów.

Panele dyskusyjne

Poprzez wymianę różnych punktów widzenia względem poruszanych na warsztatach zagadnień, będziemy mieli okazję wzajemnie się ubogacać i rozwijać. Nasza praca odbywać się będzie na forum oraz w małych grupach warsztatowych.

2
dni
5h+
zajęć praktycznych
3h
konferencji
Współtwórcy programu
Jesteśmy grupą przyjaciół z całej Polski, którzy są związani z inicjatywą ewangelizacyjną Siedem Aniołów. Każdy z nas pracuje zawodowo w szeroko pojętym dziale kreatywnym: projektowanie graficzne, video, fotografia, copywriting, animacja kultury, plastyka, projektowanie przedmiotów użytkowych. Pragniemy, aby informacja o Miłości Boga do ludzi dotarła do tych, którzy jej jeszcze nie poznali. Zależy nam na tym, aby Dobra Nowina była przekazywana w sposób komunikatywny – językiem współczesnego człowieka, który w dzisiejszych czasach jest głównie obrazkowy.

Stowarzyszenie
i wspólnota katolicka

posts
followers
following
Zobacz

Agencja
interaktywna

posts
followers
following
Zobacz

Agencja reklamowa,
sklep z dewocjonaliami

posts
followers
following
Zobacz

Taneczna inicjatywa
ewangelizacyjna MIKAEL

posts
followers
following
Zobacz

Małe studio
filmowe

posts
followers
following
Zobacz

Zapisz się
do newslettera!