Bilety

Najczęstsze pytania uczestników

Tak. W procesie rezerwacji i zakupu biletu prosimy o zaznaczenie dodania faktury do zamówienia. Następnie należy podać dane firmy. Faktury od naszego Stowarzyszenia odeślemy na maila uczestnika w ciągu kilku dni.

Niestety nie. Rezerwacje miejsc są możliwe wyłącznie poprzez stronę internetową.

Niestety nie. Nie współpracujemy z żadnym hostelem, ale znalezienie noclegu w turystycznym Toruniu nie jest trudne, a nasza Szkoła Franciszkańska jest w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji. Możemy polecić kilka opcji noclegów znalezionych w internecie:

1. Najwygodniej jest spróbować w Hostelu Toruń Główny, który znajduje się bezpośrednio na PKP Toruń Główny (nie dla osób, których może obudzić hałas pociągów). Jest tanio i blisko: 5 minut autem lub 2 przystanki MZK od szkoły: KLIKNIJ W LINK

2. Hostele przy samej starówce toruńskiej również nie są daleko – połączenia autobusowe to także 2 przystanki, z taką różnicą, że trzeba przejechać przez Wisłę. Lista hosteli z portalu Booking.com:  KLIKNIJ W LINK

3. Dom Pielgrzyma, który znajduje się trochę daleko – stamtąd trzeba przejechać przez całe miasto: KLIKNIJ W LINK

Informujemy, że w klasztorze u Braci Franciszkanów nie ma wolnych miejsc.

Komputer lub tablet z pewnością bardzo się przyda, najlepiej z własnym internetem, ponieważ w szkole nie ma WIFI (mamy jedynie kilka własnych modemów, które udostępniamy uczestnikom na zajęcia). Jeśli uczestnik nie posiada żadnego komputera – to może pracować na 1 komputerze z innym uczestnikiem – zwłaszcza, że na zajęciach praktycznych pracujemy głównie w grupach. Prosimy ze sobą zabrać zeszyty do tworzenia własnych notatek z zajęć.

Tak, ale nie gwarantujemy, że nieobecni uczestnicy otrzymają później nagrane wykłady, które opuścili. Postaramy się je nagrać, jednak nie obiecujemy, że uda nam się to zrobić.

Uczestnicy według swojej dyspozycji czasowej mogą:

1. Spóźnić się na rejestrację.
Po przyjeździe na miejsce prosimy od razu udać się na trwające zajęcia, a w trakcie najbliższej przerwy prosimy, aby podejść do kogoś z organizacji odpowiedzialnego za rejestrację i zarejestrować się.

2. Przyjechać tylko na 1 dzień.

3. Wyjechać przed zakończeniem warsztatów.
Jeśli uczestnik chce wyjechać przed zakończeniem zajęć i chciałby otrzymać wcześniej Certyfikat uczestnictwa w Warsztatach Boskiego Dizajnu – prosimy to zgłosić w rejestracji lub komuś z organizacji w trakcie którejś z przerw.

Warsztaty Dizajnu Boskiego odbywają się w Franciszkańskim Liceum Ogólnokształcącym w Toruniu przy ul. Poznańskiej 49, 87-100 Toruń. Szkoła sąsiaduje z Sanktuarium Matki Bożej Podgórskiej i klasztorem Franciszkanów. Jest to świetnie skomunikowane miejsce położone na lewobrzeżnej części Torunia i bardzo łatwo tam dotrzeć liniami autobusowymi z dworca PKP Toruń Główny lub nawet na piechotę. Ze starówki to tylko 2 przystanki MZK. Przystanek, na którym należy wysiąść to: „HALLERA”.

Obok całego kompleksu franciszkańskiego znajduje się duży, bezpłatny parking kościelny oraz Lidl. Niestety w okolicy nie ma żadnych restauracji ani barów, dlatego umożliwiamy uczestnikom zamówienie cateringu na czas trwania warsztatów.

Na ten moment Warsztaty Dizajnu Boskiego będą się odbywać wyłącznie w Toruniu. Być może zrobimy jeden wyjątek od tej reguły i zrealizujemy powtórkę pierwszej edycji w Krakowie, aby umożliwić południowej części Polski uczestnictwo w naszych warsztatach.

Niestety nie posiadamy takiej listy rezerwowej, ani żadnych dodatkowych miejsc. Bilety, które zostały udostępnione – są obliczone na maksymalną ilość możliwych miejsc dostępnych w salach i nie ma możliwości przestrzennych dostawienia dodatkowych ławek i krzesełek. Proszę się ogłosić na Facebooku pod naszym wydarzeniem – jeśli przypadkiem ktoś z uczestników zrezygnuje z warsztatów – można od niego odkupić bilet, jednak prosimy pamiętać, że nie bierzemy za te transakcje odpowiedzialności.

Program warsztatów jest dedykowany początkującym uczestnikom, którzy mają elementarne zaplecze narzędzi, a którzy chcą polepszyć swoje umiejętności kreatywne i praktyczne w dziedzinach nowych mediów. Uczestnicy dowiedzą się także jakie są współczesne trendy w dizajnie, od czego zacząć tworzenie projektów, poznają także popularne i łatwo dostępne narzędzia do tworzenia.

Dochód ze sprzedaży biletów w całości przeznaczony jest na pokrycie minimalnych kosztów organizacji warsztatów oraz wynagrodzenia prelegentów. Organizatorzy warsztatów pracują wolontaryjnie.

Płatności wspierają:

Zapisz się
do newslettera!