Czwarta edycja

Podstawy produkcji video

Posługiwanie się ruchomym obrazem otwiera przed nami nowe możliwości w dotarciu do współczesnego człowieka. Poznamy więc drogę od koncepcji do jej realizacji. Zapoznamy się m.in. z tajnikami produkcji, kreatywnej obsługi kamery, technikami tworzenia ciekawych i angażujących materiałów video.

Postprodukcja video

Uczestnicy zapoznają się z podstawami postprodukcji video: montażem, koloryzacją obrazu, wykorzystaniem grafik i tekstu w klipie. Na zajęciach opowiemy również o tym jak powinien wyglądać profesjonalny klip zorientowany na konkretną grupę widzów oraz jak promować go w kanałach internetowych.

Panele dyskusyjne, konferencja, modlitwa

Punktem wyjścia dla naszych warsztatów będzie dbanie o bliskość z Bogiem poprzez wspólną modlitwę uwielbienia oraz Msze Święte. Zapraszamy też na dedykowane edycji konferencje i panele dyskusyjne.

Po szkoleniu

Krok po kroku – jak zrealizować pomysł? Podstawy pre-produkcji video m.in. koncepcja, scenariusz, rozpisany plan działania, znalezienie lokacji, zgromadzenie potrzebnego sprzętu

Podstawy tworzenia angażujących widza materiałów video: m.in kreatywnego użycia różnych kamer, montażu, koloryzacji obrazu

Będziesz mieć możliwość skonsultowania swoich pomysłów z prowadzącym spotkanie praktykiem

Rozwiniemy zagadnienie użycia grafik i liternictwa w klipach

Poznasz sprawdzone techniki praktyków. Tajniki gatunków: videoklip a reportaż

Pozostaniesz w łączności ze społecznością inspiracji – wspólnotą wymiany najnowszych trendów i prezentowania własnych realizacji

Program współtworzą:

Rzemieślnik, czuły opiekun Jezusa, znał Jego Serce i nieustannie wsłuchiwał się w Jego bicie. Inspirujemy się Jego: bliskością z Jezusem, która pomaga nam w trudnych dla nas momentach; piękną, czystą miłością, którą nasze projekty powinny odzwierciedlać; pracowitością, która jest niezbędna przy nauce nowych rzeczy; posłuszeństwem Bogu, dzięki któremu jesteśmy Jego narzędziami; skromnością, dzięki której będziemy tworzyć na chwałę Boga, a nie swoją.
Poprzez modlitwę oraz naśladowanie Św. Józefa, każdy z nas może realizować projekty, które będą ukazywać nieskończoną miłość Boga do nas!

Pozostałe edycje:
All
  • All
  • kurs #01
  • kurs #02
  • kurs #03

Zapisz się
do newslettera!