Trzecia edycja

Elementarz fotografii

W programie zajęć znajdą się praktyczne informacje dotyczące robienia dobrych zdjęć. Dowiemy się jakie znaczenie dla fotografii ma między innymi odpowiednie oświetlenie czy kompozycja kadru.

Postprodukcja zdjęć

W dalszej części pokażemy uczestnikom jak ogromną rolę pełni obróbka surowej fotografii. Pokażemy między innymi jak dokonać retuszu czy dobrać odpowiedni filtr do atmosfery zdjęcia.

Panele dyskusyjne, konferencja, modlitwa

Punktem wyjścia dla naszych warsztatów będzie dbanie o bliskość z Bogiem poprzez wspólną modlitwę uwielbienia oraz Msze Święte. Zapraszamy też na dedykowane edycji konferencje i panele dyskusyjne.

Po szkoleniu

Poznasz najnowsze trendy w fotografii

Zdobędziesz praktyczną wiedzę o obróbce surowych zdjęć w programach graficznych

Dowiesz się jak olbrzymią rolę w ewangelizacji pełnią dobrze zrobione zdjęcia prezentujące Twoje działania

Będziesz potrafił maksymalnie wykorzystać dostępne narzędzia, by zrobić jak najlepsze zdjęcie

Podzielimy się z Tobą tajnikami operowania światłami naturalnym i sztucznym

Zainspirujemy Cię do kreatywnego wykorzystywania fotografii przy tworzeniu grafik promocyjnych

Dowiesz się, jak ciekawie wykadrować zdjęcie, świadomie bawiąc się kompozycją

Pozostaniesz w łączności ze społecznością inspiracji – wspólnotą wymiany najnowszych trendów i prezentowania własnych realizacji

Program współtworzą:

Rzemieślnik, czuły opiekun Jezusa, znał Jego Serce i nieustannie wsłuchiwał się w Jego bicie. Inspirujemy się Jego: bliskością z Jezusem, która pomaga nam w trudnych dla nas momentach; piękną, czystą miłością, którą nasze projekty powinny odzwierciedlać; pracowitością, która jest niezbędna przy nauce nowych rzeczy; posłuszeństwem Bogu, dzięki któremu jesteśmy Jego narzędziami; skromnością, dzięki której będziemy tworzyć na chwałę Boga, a nie swoją.
Poprzez modlitwę oraz naśladowanie Św. Józefa, każdy z nas może realizować projekty, które będą ukazywać nieskończoną miłość Boga do nas!

Pozostałe edycje:
All
  • All
  • kurs #01
  • kurs #02
  • kurs #04

Zapisz się
do newslettera!